Witamy w sklepie, w którym kupisz profesjonalny strój Mikołaja

Naszą misją jest dostarczanie, zarówno osobom prywatnym jak i firmom, najlepszych na rynku strojów Mikołaja do wykorzystania w domu, na imprezie czy w promocji. Jeśli chcesz odwiedzić dzieci zakładając strój Świętego Mikołaja, zrobić niespodziankę współpracownikom lub zorganizować imprezę w przedszkolu - jesteś w dobrym miejscu. Jeśli mają towarzyszyć Ci pomocnicy Mikołaja w stroju śnieżynki albo stroju mikołajki – znajdziesz u nas odpowiednie akcesoria. W sprzedaży posiadamy także kilka wariantów stroju prawdziwego Świętego Mikołaja biskupa.
Zwracamy szczególną uwagę na efekt końcowy - dbamy o to, aby nasze stroje Mikołaja były wiarygodne. Dlatego wykonujemy je z materiałów wysokiej jakości oraz zapewniamy ich kompletność - nasz strój Mikołaja (w Wielkopolsce zwany strojem Gwiazdora) w pełnej wersji składa się aż z 13 elementów. Starannie dobieramy oferowane przez nas zestawy strój śnieżynki oraz broda Mikołaja z peruką jako element najbardziej zwracający uwagę. Niemal wszystkie dostępne u nas kostiumy Mikołaja występują w 3 rozmiarach, abyś mógł dobrać ten właściwy dla Ciebie.

Wybierz kostium, w którym będziesz wyglądać jak prawdziwy Święty Mikołaj!

Dobierając elementy kostiumu Świętego Mikołaja, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji imprez z Mikołajem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom takie akcesoria i dodatki, które podniosą wiarygodność kostiumu Mikołaja oraz sprawią, że wizyta świętego będzie znacznie bardziej atrakcyjna.
Przebrania Mikołaja oferowane w sklepie nie są dostępne nigdzie poza nim, ponieważ w znakomitej większości pochodzą one z naszej własnej produkcji. Zobacz recenzję naszych przebrań Mikołaja na swiety-mikolaj.pl, polecamy dokładny opis i film.